09.11.2015

График за изплащане възнагражденията на членовете на СИК участвали в изборите на 25.10.2015г. и 01.11.2015г.

График за изплащане

възнагражденията на членовете на СИК

участвали в изборите на 25.10.2015г. и 01.11.2015г.

   

10 ноември 2015г.

  Секция № 1       до № 12

 Секция № 46     до № 57

   Секция № 151   до № 166

 

11 ноември 2015г.

   Секция № 13    до № 23

   Секция № 58    до № 68

     Секция № 167  до № 177

 

12 ноември 2015г.

  Секция № 24   до № 34

 Секция № 69   до № 79

   Секция №178  до № 188

  

13 ноември 2015г.

  Секция № 35  до № 45

 Секция № 80  до № 95

   Секция №189 до № 205

   

Възнагражденията ще се изплащат

от 9.00 ч. – до 12.30 ч. и от 14 ч. – до 17.30 ч.

в Центъра за информация и услуги на гражданите  

на бул.”България” №2 гр. Пазарджик

02.11.2015

ОИК Пазарджик

Работно време с граждани за периода 02.11.2015 г. - 09.11.2015 г. от 10:00 до 16:00

Заседания ежедневно от 17:00

29.10.2015

Получаване на изборни книжа, материали и избирателни списъци на 31.10.2015 г. / събота/

За кметствата на община Пазарджик: от 8.30 ч. до 13.00 ч. по следните направления:

 

 

Населено място, местонахождение на изборна секция

 

№ на секцията

 

приблизителен час на пристигане

 

МПС

 

 

І-во направление-60км.

 

 

 

 

1

Добровница

164,200

09.00

 

 

2

Мало Конаре

172,173,174,175

09.40

 

ФОРД

 

3

Пищигово

197

10.30

 

4

Крали Марко

198

10.45

РА 0322 BА

 

5

Черногорово

191,192

11.00

 

Петър

 

6

Тополи дол

194

11.30

 

Кацаров

 

7

Овчеполци

193

11.50

 

8

Цар Асен

196

12.20

 

 

9

Росен

195

12.40

 

 

10

Ивайло

168,169,170

13.00

 

 

 

ІІ-ро направление-40км.

 

 

 

 

1

Главиница

159,160,204

09.00

 

ПЕЖО

 

2

Алеко Константиново

151,152,153

09.40

 

БОКСЕР

 

3

Дебращица

163

10.20

 

4

Црънча

188,202

10.40

РА 4635 АТ

 

5

Паталеница

181,182

11.10

Красимир

 

6

Ляхово

171

11.40

 

Гайдаров

 

7

Братаница

155,156

12.00

 

8

Звъничево

166,167

12.30

 

 

9

Мокрище

177,178

13.00

 

 

 

ІІІ-то направление-70км

 

 

 

РЕНО

 

1

Юнаците

189,190

09.00

МАСТЕР

 

2

Величково

157

10.00

 

РА 0173 ВН

 

3

Драгор

165,205

10.40

 

4

Сарая

183,201

11.20

Николай

 

5

Гелеменово

158

12.00

Лазаров

 

6

Априлци

154

12.30

 

 

7

Сбор

184

13.00

 

 

 

ІV-то направление- 45км

 

 

 

ФИАТ

 

 

СКУДО

 

1

Мирянци

176

09.00

 

2

Синитево

185,186

09.30

РА 91 31 ВР

 

3

Огняново

179,180,203

10.15

 

4

Хаджиево

187

11.15

Георги

 

Углeшов

 

5

Говедаре

161,162

12.00

 

 

За град Пазарджик - получаване на изборни книжа, материали и избирателни списъци във фоайето на зала “М. Г.Атанасов” на 31.10.2015 г. от 12.00 ч. до 17.00 ч. както следва:

 

Място за гласуване

Номер на секцията

Час за получаване

1

Библиотека “Н.Фурнаджиев”, ул.”Любен Боянов”№3

1, 2

 

 

 

 

12.00 ч.

2

НУ “Отец Паисий”, ул. “Константин Величков” №48

3,5,6

3

ПГ по облекло, ул. “Граф Игнатиев”№3а

4

4

Гимназия ”Иван С. Аксаков”, ул. “Сан Стефано”№1

7

5

ІІІ ОУ “Проф. Ив. Батаклиев”, ул. “Константин Величков”18

8,9

6

Областен съвет СОСЗ, ул. “Ал. Стамболийски” №16, ет.І

10

 

 

12.10 ч.

7

Клуб на инвалидите в България, ул.”Ал.Стамболийски”16

11

8

ІІ ОУ “Стефан Захариев”, ул. “Васил Петлешков” №1

14,48,49,50

9

НУ ”Никола Фурнаджиев”, ул. “Цанко Церковски”№1

13,75,79

 

 

12.20 ч.

10

ПГ по механо-електротехника, ул. “Цар Освободител”№105

12

11

ПГ по икономика и мениджмънт, ул. “Осми март” №1

15,16

12

СОУ “Георги Брегов”, ул. “Георги Бенковски”

17,19,80

12.30ч.

13

Клуб “Надежда”, ул.”Братя Консулови” №39

18

 

12.40 ч.

14

ЦДГ №3 “Пролет”, ул. Цар Симеон” №17

20, 21

15

Ветериална лечебница, ул. “Димчо Дебелянов”№1

27,52, 78

12.50 ч.

16

І ОУ “Св. Климент Охридски”, ул “Васил Левски” №58

24,46

 

13.00 ч.

17

Помощно училище ”Иван Вазов”, ул. “Веслец” №2а

25,47

18

СОУ ”Д-р Петър Берон”, ул. “Неофит Бозвели” №27

22,23,26

13.10 ч.

19

VІІ ОУ” Христо Ботев”, ул. “Димитър Греков” №60

28,36,37,74

13.20 ч.

20

Дом за стари хора “Гавраил Кръстевич”,ул.”Болнична”№19

29

13.30 ч.

21

НУ ” Васил Друмев”, ул. Булаир” №25

30,31,32

13.40 ч.

22

ІV ОУ “Христо Смирненски”, бул. “Кн. Мария Луиза”

34,35

13.50 ч.

23

V Прогимназия ”Св.св. Кирил и Методий”,ул. “Бузлуджа”59

43,44,83,85

14.00 ч.

24

ЦДГ ”Върбица”, ул.”Преспа”

42,76

14.10 ч.

25

ЦДГ ”Зорница”, ул. “Пловдивска”

53,54,89

14.20ч

 

 

 

 

 

Място за гласуване

Номер на секцията

Час за получаване

26

ОДЗ “Здравец”, ул. “Васил Априлов”

55,56

14.30 ч.

27

СОУ ”Георги Бенковски”, бул. “Христо Ботев” №99

67,68,69,87

 

14.40 ч.

28

СОУ ” Димитър Гачев”, ул. “Рила”№2

72,73,77,84

15.00 ч.

29

Читалище “ Виделина”, ул. “ Виделина”№1

33

 

 

15.15 ч.

30

Клуб на пенсионера №3, ул. “Димитър Греков”

38

31

Зона на здравето, ул. “Д-р Никола Ламбрев”

39

32

Средношколско общежитие, ул.”Градинарска” № 37

40

 

 

15.30 ч.

33

Спортна зала “Младост”, ул.”Ал.Стамболийски” №52

41

34

ОДЗ “Снежанка” ул.”Цар Калоян” №34

45

35

Читалище “Пробуда”, ул.”Бузлуджа”№22

51

15.45 ч.

36

VІ ОУ ” Любен Каравелов”, ул. “Панайот Волов”

57,65,81

37

ОДЗ №8 ”Валентина Терешкова”, ул.”Райко Алексиев”

58,66

 

16.00 ч.

38

ДДМУИ ”Вяра,Надежда и Любов”, ул. “Райко Алексиев”

59,82

39

НУ ”Георги С. Раковски”, ул. “Гарибалди” №5

60,61,86

 

16.20 ч.

40

Читалище “ Христо Ботев”, ул. “Георги Бенковски”

62

42

Езикова гимназия ”Бертолт Брехт”, ул. “Пирдоп” №1

63,64

 

 

16.30 ч

43

ОДЗ №6 “Юри Гагарин”, ул. “Осми март”

70,71

44

Клуб на пенсионера №4, на ул. ”Росица” № 42

88

45

“МБАЛ Пазарджик” АД, ул. “Болнична” №21

90

 

 

 

 

16.40 ч.

46

Държавна психиатрична болница, ул. ”Болнична”№24

91

47

Затвор – Пазарджик, ул. “Георги Бенковски” №153

92

48

Следствен арест, пл. "Съединение" №2

93

49

МБАЛ "Ескулап" ООД, ул. "Свети Арахангел" №19а

94

50

Подвижна избирателна секция

95

ЗАБЕЛЕЖКА:

  1. Изборните книжа, материали избирателни списъци и протоколи и ще се получават от председател, зам. председател/секретар на СИК само срeщу представяне на удостоверение от ОИК за назначаването им за такива и лична карта.
  2. Графикът да се спазва стриктно с оглед на по-рационалното използване на транспорта и осигуряване охраната на местата за гласуване.
28.10.2015

Участие на членове на СИК на втори тур

            На територията на Община Пазарджик членовете числено и поименно на СИК, действащи на първия тур осъществяват правомощията си до приключване на съответния вид избор и на втори тур, който ще се проведе на 01.11. /първи ноември/ 2015г. за избор на кмет на община Пазарджик и за кметове на кметства в с.Величково, с.Сбор, с.Тополи Дол, с.Цар Асен и с.Црънча.

            Указва на ръководния състав и членовете на СИК, че ще се легитимират на втория тур на изборите с първоначално издадените им удостоверения. В случай, че някой от членовете на СИК не се е явил на работа в изборния ден – 25.10.2015г. по уважителни причини и след проверка установи, че не е бил заменен с друг член, има право да се яви в секционната комисия и да работи в изборите за втори тур на 01.11.2015г.

            Указва на ръководния състав и членовете на СИК, че графикът за получаване на изборни материали за всяка секция в деня преди изборите – 31.10.2015г. остава същия, както бе определен от общинска администрация за 24.10.2015г.

28.10.2015

Актуален списък на СИК

№ СИК Длъжност Име
131900001 зам.председател Стойчо Джуров Стойнов
131900001 председател Иван Емилов Иванов
131900001 член Таня Георгиева Върбанова
131900001 член Гергана Миткова Минкова
131900001 член Петка Костова Аргирова
131900001 член Георги Александров Чемишев
131900001 член Дора Иванова Бакърджиева
131900001 секретар Владимир Тодоров Загоров
131900001 член Серьожа Костадинов Костадинов
131900002 зам.председател Йордан Димитров Недков
131900002 секретар Емануил Енев Златарев
131900002 председател Валерия Варадинова Иванова
131900002 член Стефан Велков Боев
131900002 член Ани Стоянова Кендерова-Василева
131900002 член Аница Стоянова Апостолова
131900002 член Славка Иванова Котова
131900002 член Стоянка Николова Чемишева
131900002 член Трендафилка Добрева Добрева
131900003 зам.председател Наташа Петрова Маркова
131900003 секретар Галина Цветанова Костова
131900003 член Екатерина Георгиева Николова
131900003 член Стоянка Иванова Тричкова
131900003 член Цветанка Стефанова Иванова - Антонова
131900003 член Атанас Тодоров Танчев
131900003 член Иво Мориц Ешкенази
131900003 член Горица Славчова Цветкова
131900003 председател Благовеста Тодорова Тодорова
131900004 председател Любомир Йорданов Величков
131900004 секретар Борис Георгиев Европейски
131900004 зам.председател Георги Стойков Ненов
131900004 член Слави Петров Белчев
131900004 член Весела Димитрова Петрова
131900004 член Линка Малчова Козарева
131900004 член Ангелина Георгиева Петрова
131900004 член Малина Георгиева Илиева
131900004 член Галя Йорданова Станоева
131900005 зам.председател Вълкана Димитрова Фиткова
131900005 председател Цветанка Лукова Годжилова
131900005 член Пенка Кирилова Витанова
131900005 член Трепка Ангелова Мишева
131900005 член Анета Мориц Ешкенази
131900005 член Петя Спасова Чомполова
131900005 член Васил Георгиев Лазаров
131900005 член Десислава Неделчева Малинова
131900005 секретар Цветанка Лазарова Стефанова
131900006 зам.председател Марияна Иванова Тушева-Ешкенази
131900006 председател Галя Иванова Иванова
131900006 секретар Иван Борисов Дойчинов
131900006 член Атанас Димитров Йорданов
131900006 член Юлия Александрова Углешова
131900006 член Светославка Кирилова Кендерова
131900006 член Цветанка Йорданова Бакърджиева
131900006 член Мария Цонева Комсийска
131900006 член Ангел Игнатов Узунов
131900007 председател Жени Рачева Димитрова-Праскова
131900007 секретар Розина Нерсес Ширинян
131900007 зам.председател Ангел Димитров Анчев
131900007 член Биляна Лукова Воденичарова
131900007 член Анка Тодорова Кочева
131900007 член Катя Илиева Георгиева
131900007 член Ирина Петрова Янъкова
131900007 член Иванка Александрова Георгиева
131900007 член Петър Трендафилов Котов
131900008 зам.председател Летиция Станчева Шопова
131900008 председател Петя Николова Николова
131900008 член Елисавета Стефанова Грозданова
131900008 член Валентин Ангелов Босаков
131900008 секретар Фани Георгиева Белнейска
131900008 член Мария Чедомирова Урушева -Бозева
131900008 член Кръстьо Йорданов Костадинов
131900008 член Николай Василев Ангелчов
131900008 член Севда Александрова Маринова
131900009 зам.председател Недялка Василева Кузманова
131900009 секретар Боряна Дамянова Йовова
131900009 член Цветанка Николова Гергинска
131900009 член Цветанка Йорданова Йорданова
131900009 член Йона Георгиева Илиева
131900009 член Атанас Кирилов Дойчинов
131900009 член Илияна Благова Механджийска
131900009 член Стефка Атанасова Попова
131900009 председател Светла Славчева Милчева
131900010 секретар Христо Георгиев Илиев
131900010 председател Иван Костадинов Генев
131900010 член Гергана Стефанова Далийванова
131900010 член Стоянка Георгиева Танчева
131900010 член Петя Иванова Йотова
131900010 член Велка Иванова Петрова
131900010 член Мария Иванова Мечкова
131900010 член Лилия Цветанова Костадинова
131900010 зам.председател Мирослав Валентинов Бангов
131900011 зам.председател Томчо Димитров Стефанов
131900011 председател Емилия Георгиева Ковачева
131900011 член Теменужка Георгиева Николова
131900011 секретар Стоянка Михайлова Георгиева
131900011 член Райка Стефанова Йотова
131900011 член Цветанка Йорданова Янакиева
131900011 член Иванка Димитрова Йончева
131900011 член Недялка Петрова Нонина
131900011 член Тодор Енев Николов
131900012 зам.председател Кирил Емилиянов Левичаров
131900012 секретар Мария Иванова Николова
131900012 член Светла Дамянова Костанева
131900012 член Пенка Христоскова Ружинова
131900012 член Мира Лъчезарова Спасова
131900012 член Лиляна Василева Димитрова
131900012 член Лазаринка Димитрова Стоилова
131900012 член Димитър Пенев Кратунчев
131900012 председател Спаска Георгиева Дулчева
131900013 председател Николай Лозанов Шушнев
131900013 секретар Милчо Димитров Итов
131900013 член Елка Спасова Трифонова
131900013 член Ваня Петрова Цурева
131900013 член Антония Георгиева Николова
131900013 зам.председател Снежана Спасова Димитрова
131900013 член Соня Атанасова Дончева
131900013 член Радослав Митков Минев
131900013 член Светослав Георгиев Генов
131900014 председател Стойка Цветанова Гечева
131900014 член Уляна Георгиева Айналиева
131900014 член Блага Николова Наскова
131900014 член Катя Стоянова Иванова
131900014 член Гинка Любенова Карапетрова
131900014 член Емил Георгиев Пашов
131900014 член Марийка Лазарова Павлова
131900014 секретар Галя Величкова Вучкова
131900014 зам.председател Мариана Иванова Муртева
131900015 зам.председател Любка Трендафилова Георгиева
131900015 председател Димитрийка Михайлова Куртакова
131900015 секретар Ангелина Стоименова Мичева
131900015 член Стефка Михайлова Гигова
131900015 член Ангел Василев Цойков
131900015 член Василка Александрова Лачова
131900015 член Недялка Иванова Генчева
131900015 член Елена Георгиева Харизанова
131900015 член Иванка Йорданова Василева
131900016 председател Георги Стоянов Генчев
131900016 зам.председател Деляна Петкова Янакова
131900016 секретар Ангел Димитров Куртаков
131900016 член Бориска Богомилова Ценкина
131900016 член Марийка Александрова Велчева
131900016 член Елена Стоянова Траянова
131900016 член Радослав Василев Чикалов
131900016 член Димитър Веселинов Бояджиев
131900016 член Иванка Петрова Ангелова
131900017 председател Георги Тодоров Искрев
131900017 секретар Ася Димитрова Арнаудова
131900017 зам.председател Стойничка Георгиева Коприщенова
131900017 член Здравка Георгиева Вълчинова
131900017 член Веселин Ангелов Кайнаров
131900017 член Галя Петрова Николова
131900017 член Елисавета Крумова Радева
131900017 член Атанас Трендафилов Чочев
131900017 член Тодор Георгиев Дечев
131900018 секретар Тодор Иванов Венчев
131900018 зам.председател Стойчо Димитров Гешев
131900018 председател Десислава Красимирова Славова
131900018 член Ненка Ненчова Христоскова
131900018 член Анна Найденова Рупова
131900018 член Тотка Павлова Атанасова
131900018 член Емилия Емилова Бързакова
131900018 член Спаска Ангелова Цветкова
131900018 член Йорданка Спасова Георгиева
131900019 председател Любомир Иванов Тонков
131900019 зам.председател Димитър Георгиев Коприщенов
131900019 секретар Людмила Георгиева Атанасова
131900019 член Елена Тодорова Панчова
131900019 член Юлия Маринова Маринова
131900019 член Цветанка Георгиева Обозничка
131900019 член Христо Петков Илчев
131900019 член Ангелина Динчова Балева
131900019 член Йорданка Стоилова Халачева
131900020 член Петър Симеонов Дачев
131900020 председател Пламен Иванов Сираков
131900020 зам.председател Анелия Цветанова Куртакова
131900020 секретар Цветана Лукова Михайлова
131900020 член Анета Владимирова Килитанова
131900020 член Николета Грозданова Начева
131900020 член Цеца Йотова Стоянова
131900020 член Надка Костадинова Григорова
131900020 член Величка Георгиева Панчова
131900021 председател Лиляна Иванова Казначеева
131900021 секретар Войно Стоянов Начев
131900021 член Теодора Искрева Искрева-Рачева
131900021 зам.председател Ваня Цветкова Ангелова
131900021 член Зоя Христова Христоскова
131900021 член Йордан Минчев Танев
131900021 член Марияна Тодорова Стоева
131900021 член Ирина Йорданова Фингарова
131900021 член Петя Костадинова Бончева
131900022 председател Цветана Алексова Събева
131900022 секретар Мария Илиева Кирова
131900022 член Калинка Атанасова Спасова
131900022 член Елена Спасова Ангелова
131900022 член Албена Николова Пепелова
131900022 член Петър Иванов Тодоров
131900022 член Мария Петрова Рукова
131900022 член Боряна Владимирова Торасенко
131900022 зам.председател Емил Георгиев Войнов
131900023 секретар Елка Илиева Тодорова
131900023 член Мария Димитрова Спасова
131900023 председател Десислава Трайкова Величкова
131900023 зам.председател Антоанета Христова Николова
131900023 член Мария Иванова Михова
131900023 член Антоанета Величкова Вангелова
131900023 член Стефка Трайкова Михайлова
131900023 член Георги Христов Геров
131900023 член Магдалена Спасова Войнова
131900024 председател Елена Миланова Панчева
131900024 секретар Мая Ангелава Александрова
131900024 член Мариета Георгиева Каменска
131900024 член Иванка Йорданова Стоилова
131900024 член Мерседес Николaeва Теодосиева
131900024 член Цветана Петрова Василева
131900024 член Благовеста Стоянова Ладжова
131900024 член Анка Запрянова Николова
131900024 зам.председател Никол Димитрова Иванова
131900025 зам.председател Васил Илиев Джаров
131900025 секретар Димитър Иванов Василев
131900025 председател Александра Благова Михова
131900025 член Лъчезар Спасов Иванов
131900025 член Марияна Ангелова Иванова
131900025 член Пенка Георгиева Кратунчева
131900025 член Калин Йорданов Петров
131900025 член Кристина Серьожова Гангова
131900025 член Ангелина Илиева Узунова
131900026 зам.председател Сефка Ангелова Щерева
131900026 председател Надежда Андреева Мардиросян
131900026 секретар Гюлшен Хасан Рускова
131900026 член Атанас Петров Дончев
131900026 член Катя Ангелова Шопова
131900026 член Боряна Иванова Стефанова
131900026 член Илиян Петров Тодоров
131900026 член Божидарка Борисова Европейска
131900026 член Анка Цанкова Христева
131900027 зам.председател Петка Петрова Глухкина
131900027 секретар Гинка Пламенова Бонева
131900027 председател Мариана Николова Димитрова
131900027 член Мария Светославова Георгиева
131900027 член Милка Костадинова Божкова
131900027 член Десислава Атанасова Аджатова
131900027 член Пенка Георгиева Чаева
131900027 член Гинка Благова Попчева
131900027 член Стоянка Темелкова Узунова
131900028 зам.председател Спаска Кирилова Ангелова
131900028 член Здравка Иванова Йорданова
131900028 секретар Красимир Атанасов Стоянов
131900028 председател Неджат Алиев Асанов
131900028 член Здравко Марков Ватев
131900028 член Радка Владимирова Георгиева
131900028 член Владимир Василев Семерджиев
131900028 член Стоян Димитров Стоянов
131900028 член Мариана Владова Георгиева
131900029 председател Методи Кирилов Ковачев
131900029 секретар Делка Георгиева Куртакова
131900029 член Лиляна Петрова Гълъбинова
131900029 член Ени Костадинова Черийска
131900029 член Станка Иванова Тоткова
131900029 член Любомир Боянов Буюклиев
131900029 член Кръстанка Лазарова Консулова
131900029 член Пенка Димитрова Шуманова
131900029 зам.председател Катя Георгиева Василева
131900030 член Йорданка Василева Кирова
131900030 председател Дониета Динева Рикова
131900030 зам.председател Мария Славова Лещарова
131900030 секретар Румяна Василева Белева
131900030 член Райна Георгиева Харизанова
131900030 член Росица Николова Бодурова
131900030 член Грозденка Димитрова Шахънова
131900030 член Татяна Симеонова Гергинчева
131900030 член Веселка Николова Дулчева
131900031 зам.председател Иванка Александрова Аргирова
131900031 председател Екатерина Димитрова Стоянова
131900031 секретар Стоянка Александрова Кобакова
131900031 член Славка Василева Углешова
131900031 член Иван Георгиев Шивиков
131900031 член София Стоянова Митева
131900031 член Милена Спасова Петрова
131900031 член Евгения Николова Панчова
131900031 член Мария Борисова Илиева
131900032 зам.председател Владимир Николов Панчов
131900032 председател Димитрийка Александрова Пенчева
131900032 член Светлана Цекова Стефанова
131900032 секретар Ненка Александрова Такворян
131900032 член Николай Грозданов Дъбов
131900032 член Велика Маринова Илиева
131900032 член Йоанна Велиславова Ангелова
131900032 член Стоянка Георгиева Йовчева
131900032 член Пламена Йорданова Гогова
131900033 зам.председател Катерина Стоицева Сеферинкина
131900033 председател Кирилка Стоилова Петкова
131900033 секретар Павел Трендафилов Павлов
131900033 член Дилян Василев Ангелушев
131900033 член Ангел Илиев Кръстев
131900033 член Димитър Петров Величков
131900033 член Румяна Димитрова Найденова
131900033 член Силвия Георгиева Млеканова
131900033 член Крум Георгиев Обознички
131900034 зам.председател Стефка Георгиева Пройкина
131900034 секретар Таня Георгиева Соколова
131900034 член Сталинка Георгиева Проданова
131900034 член Цветомир Илиев Анков
131900034 член Мария Петкова Градинарова
131900034 член Мариана Димитрова Стоилова
131900034 член Димитър Иванов Шишков
131900034 член Запринка Георгиева Клинчарова
131900034 председател Лидия Иванова Андреева
131900035 зам.председател Иван Илиев Анков
131900035 секретар Лушка Радова Стайкова
131900035 член Иванка Методиева Куртева
131900035 член Лиляна Николова Губиденова
131900035 член Надежда Владимирова Тонева
131900035 член Виктория Венелинова Пенкова
131900035 член Карамфила Стойчева Григорова
131900035 член Славка Димитрова Генчева
131900035 председател Цветанка Ангелова Костадинова
131900036 зам.председател Любен Петров Яндин
131900036 член Павел Георгиев Филипов
131900036 председател Георги Атанасов Георгиев
131900036 секретар Йосиф Маринов Йосифов
131900036 член Стоянка Георгиева Бъкова
131900036 член Цанка Миткова Баракова
131900036 член Даяна Руменова Кацарска
131900036 член Нина Николаева Близнакова
131900036 член Соня Трифонова Николова
131900037 зам.председател Костадин Руменов Кацарски
131900037 председател Таня Николова Яндина
131900037 член Таня Пенкова Александрова
131900037 член Лиляна Илиева Велкова
131900037 член Иванка Асенова Терзиева
131900037 член Ася Атанасова Стойкова
131900037 член Юсмен Мехмед Яшар
131900037 член Асен Йосков Донов
131900037 секретар Марияна Николова Герова
131900038 зам.председател Надежда Тодорова Пенчева
131900038 председател Татяна Михайлова Анкова
131900038 член Милка Стойнова Цветкова
131900038 секретар Бойко Илиев Бонев
131900038 член Николина Ганчева Танкова
131900038 член Иван Петров Йотов
131900038 член Стефка Петрова Стаматова
131900038 член Анна Тодорова Кулинова
131900038 член Василка Маринова Бутракова
131900039 председател Ганчо Николаев Карагьозов
131900039 член Латинка Данчева Лачева
131900039 секретар Василка Николова Йорданова
131900039 зам.председател Спасия Георгиева Ковачева
131900039 член Петка Костадинова Барбова
131900039 член Мария Бойчева Кунева
131900039 член Йорданка Димитров Халачева
131900040 зам.председател Виолета Стефанова Гълъбова
131900040 председател Здравка Георгиева Шуманова
131900040 секретар Методи Александров Янев
131900040 член Димитрийка Николова Ушева
131900040 член Снежана Йорданова Димитрова
131900040 член Анита Светославова Мирчева
131900040 член Мария Ангелова Пъпанова
131900040 член Галина Иванова Ташева
131900040 член Райна Димитрова Найденова
131900041 зам.председател Ангел Александров Иванчев
131900041 председател Мариолка Петрова Герасимова-Баликова
131900041 секретар Стоян Стоицов Гълъбов
131900041 член  
131900041 член Йорданка Иванова Петракова
131900041 член Гергана Димитрова Атанасова
131900041 член Антоанета Илиева Василева
131900041 член Марина Стефанова Мановска
131900041 член Любка Георгиева Николова
131900042 зам.председател Димитър Ангелов Дречев
131900042 секретар Тинка Славчова Литова
131900042 председател Мариан Бисеров Ангелов
131900042 член Веска Борисова Антонова
131900042 член Любен Александров Митев
131900042 член Цветелина Ивова Симонова
131900042 член Любердо Атанасов Рангелов
131900042 член Никола Любенов Гюров
131900042 член Евгени Стоянов Кръстев
131900043 зам.председател Живка Александрова Тонкова
131900043 секретар Стефка Георгиева Михайлова
131900043 председател Ремзи Елмаз Асанов
131900043 член Иван Велчев Пилафов
131900043 член Пенка Петрова Ценкина
131900043 член Величка Дамянова Велчева
131900043 член Цветанка Павлова Георгиева
131900043 член Методи Райков Филипов
131900043 член Даниела Димитрова Минчева
131900044 зам.председател Атанас Цветанов Добрев
131900044 председател Петър Любенов Яндин
131900044 секретар Валентин Асенов Радков
131900044 член Антон Александров Сираков
131900044 член Росица Красимирова Стоева
131900044 член Еленка Ангелова Хрискова
131900044 член Велко Сашов Йосифов
131900044 член Валентина Георгиева Костадинова
131900044 член Иво Николов Коев
131900045 зам.председател Маргаритка Георгиева Зарова
131900045 председател Иван Фердинов Паунов
131900045 член Петър Христов Пашов
131900045 член Марина Димитрова Здравкович
131900045 член Катя Данаилова Петрова
131900045 член Росица Андонова Георгиева
131900045 член Станимир Николаев Стоичков
131900045 член Мариана Петрова Сакалиева
131900045 секретар Атанаска Николова Ачкаканова                                 
131900046 председател Веска Георгиева Ватева
131900046 зам.председател Райна Иванова Диманова
131900046 секретар Герасим Митков Василев
131900046 член Стоян Димитров Стоянов
131900046 член Евгени Петров Шадов
131900046 член Петруна Георгиева Лазарова
131900046 член Васил Георгиев Ладжов
131900046 член Десислава ЙордановаТодорова
131900046 член Димитър Георгиев Стефанов
131900047 секретар Димитринка Илиева Василева
131900047 председател Миглена Илиева Джунева
131900047 зам.председател Даниела Владимирова Байгънова
131900047 член Елена Благоева Кочева
131900047 член Невенка Георгиева Методиева
131900047 член Гергана Андонова Недялкова
131900047 член Мария Тодорова Петрова
131900047 член Александър Янков Атанасов
131900047 член Мария Илиева Михайлова
131900048 председател Евлоги Стефанов Гроздев
131900048 зам.председател Тодора Драгнева Вълчева
131900048 секретар Пламен Георгиев Царков
131900048 член Ангел Димитров Милушев
131900048 член Софка Петрова Александрова
131900048 член Сенка Лазарова Минева
131900048 член Надежда Иванова Иванова
131900048 член Иванка Димитрова Йонова
131900048 член Юлиана Иванова Лазарова
131900049 председател Нонка Павлова Нейчева
131900049 секретар Галя Василева Дудова
131900049 член Грозденка Николова Василева
131900049 член Мариана Борисова Костадинова
131900049 зам.председател Ива Делчева Стоянова
131900049 член Иванка Стоянова Гроздева
131900049 член Мария Сотирова Георгиева
131900049 член Добринка Димитрова Дошкова
131900049 член Василка Груева Спасова
131900050 секретар Валентина Павлова Нейчева
131900050 председател Елена Спасова Шаркова
131900050 член Катя Димитрова Хаджийска
131900050 член Ефтимия Ефтимова Ангелова
131900050 член Мартин Иванов Стайков
131900050 член Антоанета Сотирова Добрева
131900050 член Марийка Ангелова Нонкева
131900050 член Красен Димитров Митев
131900050 зам.председател Илийка Асенова Копривщенова
131900051 зам.председател Стоянка Стоянова Тунчева
131900051 председател Александър Харалампиев Туйков
131900051 секретар Манол Михайлов Молов
131900051 член Христина Рангелова Димитрова
131900051 член Катюша Илиева Митанкова
131900051 член Боряна Димитрова Хрискова
131900051 член Ася Николова Убликова
131900051 член Юсеин Ракип Асан
131900051 член Лазарина Димитрова Колчакова
131900052 зам.председател Йорданка Георгиева Баташка
131900052 секретар Денка Иванова Проданова
131900052 председател Назми Мюмюн Али
131900052 член Гълабина Власакова Янкова
131900052 член Иван Вълков Глухкин
131900052 член Калинка Христова Башкехайова
131900052 член Георги Тодоров Кулинов
131900052 член Лилия Димитрова Додникова
131900052 член Надка Владимирова Милова
131900053 председател Василка Георгиева Георгиева
131900053 зам.председател Георги Петров Палев
131900053 секретар Кирил Иванов Иванов
131900053 член Катя Ангелова Георгиева
131900053 член Мария Личова Атанасова
131900053 член Катерина Георгиева Георгиева
131900053 член Филип Нестеров Бузев
131900053 член Гергана Димитрова Пешлова
131900053 член Емилия Димитрова Несторова
131900054 председател Иванка Йорданова Кибинова
131900054 секретар Траян Ангелов Асенов
131900054 член Латинка Миткова Гергиминова
131900054 член Марийка Георгиева Козарева
131900054 член Калинка Илиева Чалъкова
131900054 член Христо Величков Величков
131900054 член Соня Николова Кукова
131900054 член Георги Младенов Младенов
131900054 зам.председател Тодор Георгиев Бакърджиев
131900055 председател Красимира Петрова Петьошина
131900055 зам.председател Таня Спасова Тошкина
131900055 секретар Севделина Борисова Гилева
131900055 член Ваня Георгиева Нуриева
131900055 член Спаска Иванова Тимева
131900055 член Иванка Борисова Зоина
131900055 член Мартин Ангелов Раков
131900055 член Стоянка Благова Чипарова
131900055 член Гълъбина Младенова Зашева
131900056 зам.председател Николинка Борисова Гостева
131900056 председател Валентина Георгиева Хараламбова
131900056 член Надка Тодорова Божилова
131900056 член Продан Стоянов Проданов
131900056 член Ваня Ангелова Попова
131900056 член Иванка Стайкова Чавдарова
131900056 член Емил Ангелов Живаков
131900056 член Ферат Ибрям Али
131900056 секретар Благой Спасов Павлов
131900057 секретар Тони Лазаров Дошков
131900057 зам.председател Красимира Недялкова Велева
131900057 председател Нина Георгиева Маджарова
131900057 член Станислава Димитрова Методиева
131900057 член Доля Костадинова Крантова
131900057 член Надежда Петрова Чакърова
131900057 член Гинка Петрова Кошлукова
131900057 член Зоя Веселинова Каткова
131900057 член Ирина Йорданова Казакова
131900058 зам.председател Николай Кънев Стоянов
131900058 председател Георги Найденов Шалдъров
131900058 член Аристакес Хайрабед Хайрабедян
131900058 секретар Матинка Ганева Славова
131900058 член Зорница Николова Благоева
131900058 член Райна Борисова Тезгяхова
131900058 член Таня Златкова Попова
131900058 член Мария Мирчева Комсийска
131900058 член Гергана Георгиева Костадинова
131900059 зам.председател Атанаска Иванова Попова
131900059 секретар Таня Стоименова Герова
131900059 член Ангелина Асенова Генурова
131900059 член Георги Николов Маратилов
131900059 член Любка Костадинова Бързева
131900059 председател Кристина Александрова Атанасова
131900059 член Цветка Георгиева Ангелова
131900059 член Лиляна Аристидева Иванчева
131900059 член Тома Николаев Кацаров
131900060 член Георги Гълъбов Кузев
131900060 председател Атанаска Стефанова Иванова
131900060 секретар Ангел Димитров Спасов
131900060 зам.председател Ели Николова Хаджийска
131900060 член Федя Йосифов Недков
131900060 член Заприна Георгиева Минкова
131900060 член Бистра Петкова Фотева
131900060 член Йосиф Йосифов Минчев
131900060 член Сийка Иванова Стаменова
131900061 председател Мария Николова Иванчева
131900061 зам.председател Динко Стоянов Стоянов
131900061 секретар Еньо Живков Живков
131900061 член Красимир Георгиев Ценкин
131900061 член Таня Маринова Динева
131900061 член Десислава Илиева Караминова
131900061 член Величка Атанасова Кадийска
131900061 член Михаил Таньов Митев
131900061 член Любомир Здравков Здравков
131900062 зам.председател Радка Иванова Некезова
131900062 секретар Емилия Методиева Иванова
131900062 председател Наташа Йорданова Евтимова
131900062 член Диана Бочева Чапарова
131900062 член Дафинка Йорданова Петрова
131900062 член Диманка Иванова Попова
131900062 член Елеонора Петрова Ветренска
131900062 член Пенка Лазарова Николова
131900062 член Костадин Петков Костадинов
131900063 председател Елена Гуриевна Рикова
131900063 зам.председател Петя ГеоргиеваТрендафилова
131900063 секретар Галина Лазарова Малинова
131900063 член Дела Станчева Ангелчева
131900063 член Галина Йорданова Ангелова
131900063 член Спаска Иванова Згуровска
131900063 член Николай Петров Ганев
131900063 член Захарина Илиева Христоскова
131900063 член Петко Стойчев Асиев
131900064 зам.председател Мария Христова Караколева
131900064 член Лъчезар Василев Риков
131900064 председател Мария Георгиева Апостолова
131900064 секретар Сийка Тодорова Иванова
131900064 член Радостина Георгиева Василева
131900064 член Лиляна Влад. Георгиева-Тодорова
131900064 член Георги Иванов Касабов
131900064 член Недка Радева Горнякова
131900064 член Светослав Валентинов Тошев
131900065 секретар Стойна Йорданова Янкулова
131900065 зам.председател Илийчо Радов Миков
131900065 председател Стоянка Танева Танина
131900065 член Петя Стоянова Божкова
131900065 член Стефка Георгиева Ангелчева
131900065 член Светла Иванова Шахларска
131900065 член Ангелина Иванова Петрова
131900065 член Йордан Аспарухов Йорданов
131900065 член Стоянка Василева Савова
131900066 зам.председател Цветана Ангелова Генчева
131900066 председател Бонка Димитрова Рангелова
131900066 секретар Вангелия Ангелова Ангушева
131900066 член Иванка Йорданова Василева
131900066 член Мария Запринова Недкова
131900066 член Теменужка Димитрова Златанова
131900066 член Василка Кръстева Паталенска
131900066 член Иванка Спасова Димитрова
131900066 член Добринка Николова Фурджева
131900067 зам.председател Филка Линкова Петрова
131900067 председател Борислав Огнянов Чобалигов
131900067 секретар Рени Славчева Спасова
131900067 член Стефка Велкова Генова
131900067 член Юлия Ангелова Пенкова
131900067 член Иванка Тодорова Трендафилова
131900067 член Костадинка Спасова Терзиева
131900067 член Пламен Димитров Керемедчийски
131900067 член С
22.10.2015

Получаване на изборни книжа, материали и избирателни списъци на 24.10.2015 г. / събота/

За кметствата на община Пазарджик: от 8.30 ч. до 13.00 ч. по следните направления:

 

 

Населено място, местонахождение на изборна секция

 

№ на секцията

 

приблизителен час на пристигане

 

МПС

 

 

І-во направление-60км.

 

 

 

 

1

Добровница

164,200

09.00

 

 

2

Мало Конаре

172,173,174,175

09.40

 

ФОРД

 

3

Пищигово

197

10.30

 

4

Крали Марко

198

10.45

РА 0322 BА

 

5

Черногорово

191,192

11.00

 

Петър

 

6

Тополи дол

194

11.30

 

Кацаров

 

7

Овчеполци

193

11.50

 

8

Цар Асен

196

12.20

 

 

9

Росен

195

12.40

 

 

10

Ивайло

168,169,170

13.00

 

 

 

ІІ-ро направление-40км.

 

 

 

 

1

Главиница

159,160,204

09.00

 

ПЕЖО

 

2

Алеко Константиново

151,152,153

09.40

 

БОКСЕР

 

3

Дебращица

163

10.20

 

4

Црънча

188,202

10.40

РА 4635 АТ

 

5

Паталеница

181,182

11.10

Красимир

 

6

Ляхово

171

11.40

 

Гайдаров

 

7

Братаница

155,156

12.00

 

8

Звъничево

166,167

12.30

 

 

9

Мокрище

177,178

13.00

 

 

 

ІІІ-то направление-70км

 

 

 

РЕНО

 

1

Юнаците

189,190

09.00

МАСТЕР

 

2

Величково

157

10.00

 

РА 0173 ВН

 

3

Драгор

165,205

10.40

 

4

Сарая

183,201

11.20

Николай

 

5

Гелеменово

158

12.00

Лазаров

 

6

Априлци

154

12.30

 

 

7

Сбор

184

13.00

 

 

 

ІV-то направление- 45км

 

 

 

ФИАТ

 

 

СКУДО

 

1

Мирянци

176

09.00

 

2

Синитево

185,186

09.30

РА 91 31 ВР

 

3

Огняново

179,180,203

10.15

 

4

Хаджиево

187

11.15

Георги

 

Углeшов

 

5

Говедаре

161,162

12.00

 

 

За град Пазарджик - получаване на изборни книжа, материали и избирателни списъци във фоайето на зала “М. Г.Атанасов” на 24.10.2015 г. от 12.00 ч. до 17.00 ч. както следва:

 

Място за гласуване

Номер на секцията

Час за получаване

1

Библиотека “Н.Фурнаджиев”, ул.”Любен Боянов”№3

1, 2

 

 

 

 

12.00 ч.

2

НУ “Отец Паисий”, ул. “Константин Величков” №48

3,5,6

3

ПГ по облекло, ул. “Граф Игнатиев”№3а

4

4

Гимназия ”Иван С. Аксаков”, ул. “Сан Стефано”№1

7

5

ІІІ ОУ “Проф. Ив. Батаклиев”, ул. “Константин Величков”18

8,9

6

Областен съвет СОСЗ, ул. “Ал. Стамболийски” №16, ет.І

10

 

 

12.10 ч.

7

Клуб на инвалидите в България, ул.”Ал.Стамболийски”16

11

8

ІІ ОУ “Стефан Захариев”, ул. “Васил Петлешков” №1

14,48,49,50

9

НУ ”Никола Фурнаджиев”, ул. “Цанко Церковски”№1

13,75,79

 

 

12.20 ч.

10

ПГ по механо-електротехника, ул. “Цар Освободител”№105

12

11

ПГ по икономика и мениджмънт, ул. “Осми март” №1

15,16

12

СОУ “Георги Брегов”, ул. “Георги Бенковски”

17,19,80

12.30ч.

13

Клуб “Надежда”, ул.”Братя Консулови” №39

18

 

12.40 ч.

14

ЦДГ №3 “Пролет”, ул. Цар Симеон” №17

20, 21

15

Ветериална лечебница, ул. “Димчо Дебелянов”№1

27,52, 78

12.50 ч.

16

І ОУ “Св. Климент Охридски”, ул “Васил Левски” №58

24,46

 

13.00 ч.

17

Помощно училище ”Иван Вазов”, ул. “Веслец” №2а

25,47

18

СОУ ”Д-р Петър Берон”, ул. “Неофит Бозвели” №27

22,23,26

13.10 ч.

19

VІІ ОУ” Христо Ботев”, ул. “Димитър Греков” №60

28,36,37,74

13.20 ч.

20

Дом за стари хора “Гавраил Кръстевич”,ул.”Болнична”№19

29

13.30 ч.

21

НУ ” Васил Друмев”, ул. Булаир” №25

30,31,32

13.40 ч.

22

ІV ОУ “Христо Смирненски”, бул. “Кн. Мария Луиза”

34,35

13.50 ч.

23

V Прогимназия ”Св.св. Кирил и Методий”,ул. “Бузлуджа”59

43,44,83,85

14.00 ч.

24

ЦДГ ”Върбица”, ул.”Преспа”

42,76

14.10 ч.

25

ЦДГ ”Зорница”, ул. “Пловдивска”

53,54,89

14.20ч

 

 

 

 

 

Място за гласуване

Номер на секцията

Час за получаване

26

ОДЗ “Здравец”, ул. “Васил Априлов”

55,56

14.30 ч.

27

СОУ ”Георги Бенковски”, бул. “Христо Ботев” №99

67,68,69,87

 

14.40 ч.

28

СОУ ” Димитър Гачев”, ул. “Рила”№2

72,73,77,84

15.00 ч.

29

Читалище “ Виделина”, ул. “ Виделина”№1

33

 

 

15.15 ч.

30

Клуб на пенсионера №3, ул. “Димитър Греков”

38

31

Зона на здравето, ул. “Д-р Никола Ламбрев”

39

32

Средношколско общежитие, ул.”Градинарска” № 37

40

 

 

15.30 ч.

33

Спортна зала “Младост”, ул.”Ал.Стамболийски” №52

41

34

ОДЗ “Снежанка” ул.”Цар Калоян” №34

45

35

Читалище “Пробуда”, ул.”Бузлуджа”№22

51

15.45 ч.

36

VІ ОУ ” Любен Каравелов”, ул. “Панайот Волов”

57,65,81

37

ОДЗ №8 ”Валентина Терешкова”, ул.”Райко Алексиев”

58,66

 

16.00 ч.

38

ДДМУИ ”Вяра,Надежда и Любов”, ул. “Райко Алексиев”

59,82

39

НУ ”Георги С. Раковски”, ул. “Гарибалди” №5

60,61,86

 

16.20 ч.

40

Читалище “ Христо Ботев”, ул. “Георги Бенковски”

62

42

Езикова гимназия ”Бертолт Брехт”, ул. “Пирдоп” №1

63,64

 

 

16.30 ч

43

ОДЗ №6 “Юри Гагарин”, ул. “Осми март”

70,71

44

Клуб на пенсионера №4, на ул. ”Росица” № 42

88

45

“МБАЛ Пазарджик” АД, ул. “Болнична” №21

90

 

 

 

 

16.40 ч.

46

Държавна психиатрична болница, ул. ”Болнична”№24

91

47

Затвор – Пазарджик, ул. “Георги Бенковски” №153

92

48

Следствен арест, пл. "Съединение" №2

93

49

МБАЛ "Ескулап" ООД, ул. "Свети Арахангел" №19а

94

50

Подвижна избирателна секция

95

ЗАБЕЛЕЖКА:

  1. Изборните книжа, материали избирателни списъци и протоколи и ще се получават от председател, зам. председател/секретар на СИК само срeщу представяне на удостоверение от ОИК за назначаването им за такива и лична карта.
  2. Графикът да се спазва стриктно с оглед на по-рационалното използване на транспорта и осигуряване охраната на местата за гласуване.
19.10.2015

ПСИК

ОТНОСНО: образуване на подвижна избирателна секция (ПСИК)

Съгласно срока по чл. 37, ал. 1 от Изборния кодекс – не по-късно от 20 дни преди изборния ден – 04.10.2015 г. избирателите с трайни увреждания, които не им позволяват да упражнят избирателното си право в изборното помещение, подават заявление по образец за включване в списъка за гласуване с подвижна избирателна кутия. В срока по чл. 90, ал. 1 от ИК общинските избирателни комисии образуват със свое решение подвижни избирателни секции на база постъпилите заявления. Законодателят не е предвидил образуване на нови подвижни секционни избирателни комисии след дата 04.10.2015 г., независимо от постъпилите след тази дата заявления.

Когато ПСИК е образувана на територията на съответната община, следва да имате предвид, че включените в списъка за гласуване избиратели от съседни населени места, ще могат да гласуват само за кмет на община и за общински съветници и няма да могат да гласуват за кмет на кметство.

В случай че лицата възразяват срещу посочените по-горе условия, то те могат да оттеглят подадените от тях заявления и да бъдат възстановени в избирателните списъци чрез дописване на ръка преди предаването им на СИК.

17.10.2015

Секции за гласуване на избиратели с увредено зрение или със затруднения в придвижването в Община Пазарджик

131900 001        РБ "Никола Фурнаджиев", ул. "Л.Боянов"№3, гр.Пазарджик

131900 002        РБ "Никола Фурнаджиев", ул. "Л.Боянов"№3, гр.Пазарджик  

131900 011       Клуб на инвалидите в България, ул. „Ал.Стамболийски" №16, ет.1, гр.Пазарджик  

131900 029       Дом за стари хора „Г.Кръстевич", ул. „Болнична" №19, гр.Пазарджик

131900 063       ЕГ „Б.Брехт", ул."Пирдоп"№1, гр.Пазарджик

131900 064       ЕГ „Б.Брехт", ул."Пирдоп"№1, гр.Пазарджик

131900 075       НУ „Н.Фурнаджиев", ул. „Ц.Церковски" №1, гр.Пазарджик

131900 079       НУ „Н.Фурнаджиев", ул. „Ц.Церковски" №1, гр.Пазарджик

131900 013       НУ „Н.Фурнаджиев", ул. „Ц.Церковски" №1, гр.Пазарджик

131900 067       СОУ „Г.Бенковски", бул. „Хр.Ботев" №99, гр.Пазарджик

131900 068       СОУ „Г.Бенковски", бул. „Хр.Ботев" №99, гр.Пазарджик

131900 069       СОУ „Г.Бенковски", бул. „Хр.Ботев" №99, гр.Пазарджик

131900 087       СОУ „Г.Бенковски", бул. „Хр.Ботев" №99, гр.Пазарджик

131900 038       Клуб на пенсионера №3, ул. „Д.Греков" (Моста на Лютата), гр.Пазарджик

131900 088        Клуб на пенсионера №4, ул. „Росица" №42, гр.Пазарджик

131900 185        ОУ „В.Априлов", с.Синитево

131900 186         ОУ „В.Априлов", с.Синитево

131900 191         НУ „Св.Св.Кирил и Методий", с.Черногорово

131900 192         Прогимназия „Ас.Златаров", с.Черногорово

131900 203         Стол на земеделската кооперация, с.Огняново

16.10.2015

Обучение на ръководен състав и членовете на СИК на територията на община Пазарджик

На 20.10.2015 г. от 17.30 часа за ръководен състав и членове на СИК от № 131900001 до СИК № 131900047 включително.

На 20.10.2015 г. от 18.30 часа за ръководен състав и членове на СИК от № 131900048 до СИК № 131900095 включително.

На 21.10.2015 г. от 17.30 часа за ръководен състав и членове на СИК от № 131900151 до СИК № 131900178 включително.

На 21.10.2015 г. от 18.30 часа за ръководен състав и членове на СИК от № 131900179 до СИК № 131900205 включително.

Oбучението на ръководен състав и членовете на СИК на територията на община Пазарджик ще се проведе в  Пленарна зала, на адрес: гр. Пазарджик, бул. „България“ №2

06.10.2015

ОТНОСНО ЗАСТЪПНИЦИ И ПРЕДСТАВИТЕЛИ НА ТЕРИТОРИЯТА НА СЪОТВЕТНАТА ОБЩИНА

Регистрация на застъпници - Решение № 2113-МИ от 11.09.201 г. на ЦИК.

Общият брой на застъпниците за всеки вид избор на всяка кандидатска листа на партия, коалиция, местна коалиция или инициативен комитет не може да надвишава броя на избирателните секции в съответния изборен район. Едно лице може да бъде застъпник на кандидати само на една кандидатска листа. Кандидатските листи за общински съветници и за кмет на една и съща партия, коалиция, местна коалиция могат да бъдат представлявани само от един застъпник в една избирателна секция в изборния ден. В изборния ден застъпниците не са обвързани с конкретна избирателна секция.

Заявленията за регистрация се предават на ОИК на хартиен носител в един екземпляр и на технически носител в excel  формат до 23 октомври 2015 г. включително. Застъпниците се регистрират с решение на съответната ОИК до изборния ден.

Удостоверенията на застъпниците се създават от „Информационно обслужване“ АД и се изпращат по електронен път на ОИК, след проверка на заявените лица и приемане на решение за регистрация..

Общинската избирателна комисия води публичен регистър на застъпниците.

При произвеждане на втори тур за избор на кмет регистрираните за първия тур застъпници на кандидатите за кмет участващи във втори тур, запазват статута. Между двата тура могат да се регистрират нови застъпници на кандидатите участващи във втория тур.

 

Упълномощени представители - Решение № 2224-НР от 16.09.2015 г. и Решение № 2113-МИ от 11.09.2015 г. на ЦИК.

Представителите на инициативните комитети, партиите и коалициите, регистрирани в националния референдум, се упълномощават по реда на Решение № 2224-НР от 16.09.2015 г. на ЦИК.

Представителите на партии, коалиции, местни коалиции и инициативни комитети, регистрирани в местните избори и издигнали кандидати, се упълномощават по реда на Решение № 2113-МИ от 11.09.2015 г. на ЦИК.

Представителите на партиите и коалициите, регистрирани за участие и издигнали кандидати в местните избори и регистрирани по реда на чл. 16, ал. 2 от ЗПУГДВМС в националния референдум, се упълномощават по реда на Решение № 2113-МИ от 11 септември 2015 г. на ЦИК. Тези партии и коалиции предават на ОИК един списък на техни представители, упълномощени едновременно за местните избори и за националния референдум.

Списъците на упълномощените представители се предават на ОИК на хартиен носител в един екземпляр и на технически носител в excel  формат до 24.10.2015 г., включително и се публикуват на интернет страницата на комисията.

При произвеждане на втори тур за избор на кмет, упълномощените за първия тур представители на кандидатите за кмет участващи във втория тур, запазват статута си. Между двата тура могат да се упълномощят и нови представители на партии, коалиции, местни коалиции и инициативни комитети, чиито кандидати участват във втори тур.

21.09.2015

Съобщение

На 22 септември (вторник) 2015 г. от 19.30 часа ще се проведе публично теглене на жребий за определяне на реда за представяне на кандидатите на партиите и коалициите, регистрирани в ЦИК, в различните форми на предизборна кампания по БНТ и БНР (клипове и диспути) в изборите за общински съветници и за кметове на 25 октомври 2015 г.

Жребият ще се състои в сградата на Община Пазарджик , бул. „България" №2 /Стъклена зала/.

21.09.2015

Съобщение

На 22 септември (вторник) 2015 г. от 19.00 часа ще се проведе публично теглене на жребий за определяне чрез жребий на поредните номера на партиите, коалициите, местните коалиции и независимите кандидати от ОИК в бюлетините за гласуване за общински съветници и за кметове на 25 октомври 2015 г.

Жребият ще се състои в сградата на Община Пазарджик , бул. „България" №2 /Стъклена зала/.

19.09.2015

Съобщение

На основание чл. 87. aл.1 т.10 във връзка с чл. 423 от ИК ОИК Пазарджик определя чрез жребий поредните номера на партиите, коалициите, местните коалиции и независими кандидати в бюлетината и ги обявява до 23.09.2015 г. Тегленето на жребия се извършва публично и на него могат да присъстват регистрираните наблюдатели и средствата за масово уведомяване.

Резултатите от жребия се обявяват с решение на ОИК Пазарджик по реда на чл. 87 ал.2. партиите, коалициите и инициативните комитети, които не са регистрирали кандидатски листи за всички видове избори на територията на община Пазарджик не участват в жребия.

В същия срок ОИК определя чрез жребий реда за представяне на партиите, коалициите, местните коалиции и инициативните комитети в диспутите по регионалните радио- и телевизионни медии в БНР и БНТ в изборите на 25.10.2015 г.

За деня и часа на жребиите ОИК Пазарджик публикува съобщение на интернет страницата си.

18.09.2015

Съобщение

Общинска избирателна комисия Пазарджик съобщава, че работното време в неприсъствените дни ще бъде от 10.00 ч. до 16.00 ч., с изключение на дните, в които изтичат съответните срокове, съгласно Хронограмата за изборите за общински съветници и за кметове на 25 октомври 2015 г. (приета с Решение № 1516-МИ от 11 август 2015 г.), в които работното време е в съответствие с Хронограмата.

15.09.2015

Относно проверка по чл.414, ал.2 от ИК на кандидатски листи

Общинската избирателна комисия уведомява, че за извършване на проверката по чл. 414, ал. 2 от ИК от ОИК е необходимо партиите, коалициите, местните коалиции и инициативните комитети при подаване на предложенията за регистрация на кандидатски листи да прилагат и копие от личната карта или личния паспорт на всеки кандидат. Общинската избирателна комисия извършва служебна проверка при приемане на документите, след което връща на приносителя копията от документите за самоличност на кандидатите, включени в съответната кандидатска листа. В случаите, при които документа за самоличност на кандидат е издаден след 24 април 2015 г., както и за сверяване на настоящия адрес на кандидатите, ОИК извършва служебна проверка в регистрите на населението в съответната община.

Предоставянето на личните данни и проверката по чл. 414, ал. 2 от ИК се извършват при спазване на изискванията на Закона за защита на личните данни.

още съобщения

Календар

Решения

  • № 432 - МИ / 17.11.2016

    относно: Предсрочно прекратяване на пълномощията на кмет на кметство Мирянци, общ. Пазарджик, обл. Пазарджик

  • № 431-МИ / 05.10.2016

    относно: ОТНОСНО: отваряне на помещение за съхраняване на изборни книжа и материали с поставяне на оригиналния избирателния списък и допълнителната страница на секция № 131900086 от ОДМВР - Пазарджик

  • № 430 - МИ / 17.06.2016

    относно: писмо с изх. № 28-00-144/08.06.2016 г. от Община Пазарджик, във връзка с искане от РУ на МВР – Пазарджик , рег. № 572 от 02.06.2016 г., вх. №302/16.06.2016 г. на ОИК Пазарджик

всички решения